K

Park Villa

Address: Vaidilutės str. 6A, LT-10100 Vilnius  show map
Location: Vilnius

Hotel | Keturių žvaigždučių viešbutis „Park Villa“ įsikūręs Vilniaus vaizdingame Valakampių rajone, Vaidilutės gatvėje. Apsuptas gražios gamtos ir tyro oro. Šalia viešbučio yra 1-asis Valakupių paplūdimys. „Park Villa“ viešbutyje moderniai įrengti 29 erdvūs ir patogūs kambariai. Pro langus atsiveria gražūs kraštovaizdžiai. Tekantis Neries vanduo ir už lango šnarančios pušys sukuria jaukumą ir kurortinių atostogų nuotaiką. Maloni atmosfera ir svečių aptarnavimas suderinti su moderniais patogumais.

Viešbutyje visada laukiami tiek verslo reikalais atvykę svečiai, tiek pailsėti ar pasigrožėti Vilniaus miestu atvykusios šeimos su vaikais, tiek norinčios romantiškai praleisti laiką poros.
Turistų grupėms „Park Villa“ ypač tinkamas pasirinkimas. Puiki galimybė, po dienos metu vykusių turistinių kelionių, pailsėti gamtos prieglobstyje – tikrojo Lietuvos pušyno ir Neries upės apsuptyje.
Viešbučio pirmajame aukšte veikia restoranas. Čia vyrauja žaisminga „lounge“ interjero aplinka. Siūloma kokybiškų itališkų, ispaniškų ir prancūziškų vynų. Restorano virtuvei vadovauja profesionalus virėjas, kurio patiekalai skirti patenkinti net išrankiausių klientų poreikius. Vidiniame kieme yra tvenkinys su kriokliu.
„Park Villa“ yra puiki vieta banketams, furšetams, konferencijoms, oficialiems priėmimams, taip pat įvairaus pobūdžio masiniams renginiams lauke. Galime pasiūlyti tris sales, kuriose įrengta puiki akustika, vėdinimo sistema, moderni garso ir vaizdo įranga.
Poilsiui ir pramogoms siūlome suomišką pirtį su baseinu, maitinimą ir apgyvendinimą, pramogas vandenyje ir sausumoje, baidarių nuomą, vandens žaidimus pliaže, dviračių nuomą, tinklinį ant smėlio, krepšinį, futbolą.

Facilities and services

 • Capacity
  Number of floors: 3 29 room(s) Conference rooms: 3
 • General facilities
  Sauna
 • Eat & Drink on site
  Bar
 • Special requirements
  Nam. gyvuliai leid.
 • Transport Possibilities
  Pervežimo iš oro uosto į viešbutį paslauga

Good to know

 • Opening hours
  24 hours

Contact information


Kontaktai

Pilies g. 2
Didžioji g. 31
Rodūnios kelias 2-1
+370 5 262 9660
tic@vilnius.lt

Kontaktai

Pilies g. 2
Didžioji g. 31
Rodūnios kelias 2-1
+370 5 262 9660
tic@vilnius.lt