K

Artis Centrum Hotels

Address: Totoriu str. 23, LT 01120 Vilnius  show map
Location: Vilnius

Hotel | Jaukus, šeimos valdomas, keturių žvaigždučių prabangus viešbutis „Artis Centrum Hotels“, esantis pačioje Vilniaus širdyje – Senamiestyje — padės Jums atsipalaiduoti taip, tarsi būtumėte namuose. Nesvarbu, ar ką tik išlipote iš lėktuvo, ar grįžote iš įkvepiančio pasivaikščiojimo siauromis, akmenimis grįstomis senamiesčio gatvelėmis, ar įtempto verslo susitikimo — erdvūs klasikinio stiliaus kambariai suteiks Jums ramybę ir tobulą poilsį.

Kiekvienas viešbučio kambarys išsiskiria savo švara, jaukumu, patogiais, poilsiui pritaikytais, baldais, sienas puošiančiais originaliais meno kūriniais. Atsikėlus ryte Jūsų visada lauks gausūs švediško stalo pusryčiai. Taip pat mūsų viešbutyje rasite treniruoklių salę bei sauną kartu su 10 m ilgio plaukimo baseinu, kuriais rytais galėsite naudotis nemokamai.
Siekdamas patenkinti Jūsų verslo poreikius, „Artis Centrum Hotels“ turi didžiausią senamiestyje daugiafunkcį konferencijų centrą su septyniomis konferencijų salėmis.
Mūsų restoranuose: „La Traviata“, kuriame telpa iki 200 asmenų, arba „Adelia“, kuris talpina iki 40 asmenų, taip pat galima švęsti ypatingas progas, rengti įvairius pobūvius, susitikimus.
Mes laukiame Jūsų!

Facilities and services

 • Capacity
  Number of floors: 5 118 room(s) 224 bed(s) Conference rooms: 8
 • General facilities
  Sauna Gym Uždaras baseinas Massage
 • Built in year 2001 Last renovated year 2014
 • Eat & Drink on site
  Bar
 • Special requirements
  Smoking rooms

Contact information


Kontaktai

Pilies g. 2
Didžioji g. 31
Rodūnios kelias 2-1
+370 5 262 9660
tic@vilnius.lt

Kontaktai

Pilies g. 2
Didžioji g. 31
Rodūnios kelias 2-1
+370 5 262 9660
tic@vilnius.lt